STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Nová generace ručních 3D skenerů HandyScan je pětadvacetkrát rychlejší, než jejich předchůdci

Kanadská společnost Creaform kompletně přepracovala 3D skenery v řadách HandyScan a GoScan, které na českém trhu nabízí brněnská společnost SolidVision.

Nový HandyScan 200 a HandyScan 700 jsou výrazně rychlejší, než předešlá generace, zároveň nabízejí až o čtyřicet procent vyšší přesnost, přičemž objemová přesnost činí 60 mikrometrů na metr.

Inovovány byly i produkty jednodušší řady GoScan, jež nyní u modelů GoScan 20 a GoScan 50 slibuje přesnost až 0,1 milimetru a rozlišení do 0,2 milimetru. Součástí pořizovaného digitálního záznamu jsou také informace o barevnosti snímaného objektu.

Zleva: 3D skenery GoScan 50 a HandyScan 70. Zdroj: Creaform

Zleva: 3D skenery GoScan 50 a HandyScan 70. Zdroj: Creaform

Premiéru těchto novinek doprovází ještě nový modul pro software VXelements s názvem VXmodel, sloužící k dodatečným opravám naskenovaných dat za účelem jejich bezproblémového zpracování v CAD softwaru nebo na 3D tiskárně.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!