STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Autodesk představil novinky pro rok 2015 – zatím jen pro 3D grafiku

Blíží se konec března, což ve firmě Autodesk v posledních letech znamená především představení novinek v jejím portfoliu. Letos se prozatím nekonal žádný komplexní „launch“ všech produktů, začíná se dílčím oznámením aktualit pro kreativní 3D modeláře a animátory.

Společným znakem inovací v aplikacích Autodesk 3ds Max, Maya, MotionBuilder, Mudbox a Softimage je snazší práce s komplexními 3D modely a tomu odpovídajícími velkými objemy zpracovávaných dat.

autodesk-maya-2015

Autodesk Maya 2015. Zdroj: Autodesk

Balík produktů pro kreativní 3D grafiku, který Autodesk prodává pod názvem Entertainment Creation Suite, nabídne v edici 2015 zdokonalenou komunikaci mezi různými aplikacemi. V tomto si nyní polepšila zejména Maya v kombinaci se softwarem Mudbox.

Uživatelům, kteří jsou zvláště citliví na cenu softwaru, vychází vstříc Autodesk Maya LT 2015. Její aktualizovaná verze přináší integraci cloudových nástrojů Autodesk 360 a Dropbox pro načítání a ukládání souborů, nebo podporu souborových formátů z webových aplikací 123D Catch a 123D Creature.

Nové verze zmiňovaných aplikací s číslovkou 2015 budou k dispozici v průběhu nejbližších týdnů.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!