STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Zveme vás na konferenci BIM-Fórum 2014, aneb Revit v praxi

Pokud se věnujete stavebnímu projektování, či architektuře a využíváte přitom počítačový software pro navrhování budov, mohla by vás obohatit účast na konferenci o praktickém využití technologií BIM.

Hlavním cílem konference BIM-Fórum, která proběhne 16. ledna 2014 v Praze na Fakultě architektury ČVUT, je výměna zkušeností z oboru, který se stává důležitou součástí procesu navrhování, projektování i správy ve stavebnictví. Přednášky a workshopy budou věnovány fázím stavebního projektu od studie po realizační dokumentaci s důrazem na výhody tzv. informačního modelu budovy, který vzniká právě v BIM softwaru, jako je Autodesk Revit.

Součástí konference je také zajímavý doprovodný program, na kterém se můžete osobně seznámit například s technologiemi 3D skenování a 3D tisku. Mediálním partnerem konference je web 3D-tisk.cz.

Podrobné informace a registrační formulář najdete na webu BIM-Forum.cz.

REGISTRUJTE SE ZDE

 

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!