STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Hustší, než obvykle? Nový AutoCAD 2014 for Mac určitě ano

Sdílejte tento článek na Twitteru
22. 10. 2013, | 1 komentář

Firma Autodesk sladila harmonogram vydávání svého produktu AutoCAD for Mac s uváděním novinek společností Apple. Spolu s nimi tedy přichází také nový AutoCAD 2014 pro tuto platformu.

Hlavní novinkou v této vývojové větvi AutoCADu je především přizpůsobení se vysokému rozlišení displejů Retina. Uživatelské rozhraní programu AutoCAD 2014 for Mac je tak připraveno pro čtyřnásobně vyšší hustotu obrazových bodů, než bylo dosud standardem. Konstruování je tedy zase o něco hezčí, tedy alespoň z té povrchnější stránky vzato.

Uživatelské rozhraní nového AutoCADu pro Mac OS vypadá na displejích Retina doslova hustě. Zdroj: Autodesk

Uživatelské rozhraní nového AutoCADu pro Mac OS vypadá na displejích Retina doslova hustě. Zdroj: Autodesk

Druhou drobností, která do AutoCADu pro Mac nyní přibyla, je funkce eTransmit sloužící k posílání DWG souborů komprimovaných do snadno transportovatelného „balíku“, kterou mohou znát uživatelé standardní verze AutoCADu pro Windows.

A do třetice všech inovací je zde také možnost synchronizovat obsah výkresů z cloudového úložiště Autodesk 360. Není toho moc, ale co chcete pořád vymýšlet u AutoCADu, který je tu s námi už jednatřicet let.

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře k tomuto článku

  1. […] Uvedení svého klíčového produktu s firmou Apple sladil Autodesk, který v tentýž den představil novou verzi softwaru AutoCAD 2014 for Mac, pochopitelně již kompatibilní s právě uvedeným OS X Mavericks. Více o něm zde. […]

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!