STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

ZwCAD+ 2014 se dorozumí s Dropboxem i s vaším vlastním hlasem

Sdílejte tento článek na Twitteru
17. 10. 2013, | 1 komentář

Populární alternativa k AutoCADu čínského původu jde už nějakou dobu při vývoji tak trochu svojí vlastní cestou.

V září uvedená verze systému ZwCAD+ 2014 obsahuje očekávanou „povinnou výbavu“, kterou je upgrade na technologii, umožňující pracovat se soubory ve formátu DWG verze 2013. Při zpracování výkresů pocházejících z originálního AutoCADu přijde vhod také nová funkce rozpoznávání dynamických bloků a jejich parametrů.

Reakcí na rozmáhající se cloudovou epidemii je modul, který umožňuje ZwCADu komunikovat s webovými úložišti dat, jako je Dropbox nebo Google Drive. Přímo z tohoto CAD systému tak můžete exportovat výkresy na web a sdílet je on-line. Pak přijde vhod také rozhraní ZwCAD Touch, které oceníte při práci s těmito daty na dotykových zařízeních, třeba na tabletu.

Tablety, cloud, hlasové služby... to vše podporuje ZwCAD+ 2014. Zdroj: ZwSoft

Tablety, cloud, hlasové služby… to vše podporuje ZwCAD+ 2014. Zdroj: ZwSoft

Díky ZwCADu nyní navíc do práce můžete zapojit i svoje hlasivky. Nový nástroj SmartVoice vám umožní vkládat přímo do výkresů poznámky ve formě zvukových nahrávek. Namísto „bublin“ s textem se pak ve výkresu zobrazuje ikona mikrofonu a pod ní skrývá záznam toho, co jste měli k dané věci na srdci.

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře k tomuto článku

  1. janP napsal:

    Podrobné SK video týkajúce sa ZWCADu a GoogleDrive: http://youtu.be/MDvVhfSOvyM

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!