STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Děkujeme všem, kdo nás přišli navštívit na Mezinárodním strojírenském veletrhu 2013 v Brně

Na webu Caxmix.cz bylo v uplynulém týdnu jaksi mrtvo. Ne proto, že bychom jej chtěli zanedbávat, zcela nás však zaměstnal strojírenský veletrh.

Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně jsme se účastnili poprvé v roce 2010, tenkrát se zcela novým časopisem CAXMIX, který byl letos přejmenován na Konstruktéra. Také zkušenosti z uplynulých pěti dnů nám potvrdily, že to byl správný krok, protože si k tomuto titulu nacházejí cestu další noví čtenáři.

Ačkoliv nás letos pořadatel BVV zastrčil až na samý konec výstaviště, do nejzazšího koutu v pavilonu P, musíme naši účast zhodnotit jako úspěšnou. Ti, kdo si k nám onu cestu našli, často odcházeli buď se zakoupeným výtiskem Konstruktéra (byli jsme jedni z mála vydavatelů, kdo svoje tituly na MSV nerozdával), nebo rovnou se zřízeným celoročním předplatným a dárkem k němu v podobě trička „Já jsem tady KONSTRUKTÉR“. Rozhodně nás těší, že se s naším časopisem i smyslem jeho existence mnozí čtenáři takto identifikují.

Jinak, než kladně, nelze zhodnotit ani konferenci o technologiích 3D tisku a rychlé výrobě prototypů 3D Print Days, v níž jsme figurovali jako hlavní mediální partner. Její dvoudenní program navštívilo celkově odhadem asi 250 lidí, přestože vstup na hlavní odbornou část byl zpoplatněn.

Děkujeme všem, kdo jste k nám zavítali, ať už pro časopis, tričko, nebo na konferenci a těšíme se na viděnou při další vhodné příležitosti!

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!