STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Český SolidCAM CZ patří k nejúspěšnějším prodejcům na světě

Souběžně s veletrhem EMO v německém Hannoveru proběhla také celosvětová konference firmy SolidCAM, na které byl oceněn její český distributor.

Konference se zúčastnila zhruba stovka prodejců CAM softwaru SolidCAM a InventorCAM. Český SolidCAM CZ byl při této příležitosti vyhodnocen jako třetí nejúspěšnější prodejce těchto aplikací na světě. Fakt, že druzí byli Němci a první Japonci mluví sám za sebe – prestižnější společnost si české zastoupení snad nemohlo přát.

Manažer zahraničního prodeje SolidCAMu Eddie Pevzner ocenění komentoval slovy, že z jeho pohledu je SolidCAM CZ na samotném vrcholu, protože velikost trhu, který tak úspěšně obhospodařuje, se absolutně nedá měřit s Německem nebo s Japonskem. Na rozdíl od nich totiž Česká republika nefiguruje ani v první dvacítce zemí dle počtu provozovaných obráběcích strojů.

Zleva Ivan Cimr (SolidCAM CZ), Hynek Horák (SolidVision) a Emil Somekh (SolidCAM). Zdroj: SolidVision

Zleva Ivan Cimr (SolidCAM CZ), Hynek Horák (SolidVision) a Emil Somekh (SolidCAM). Zdroj: SolidVision

Ředitel české SolidCAM CZ Ivan Cimr doplnil, že vloni se firmě poprvé podařilo prodat více než sto komerčních licencí během jednoho roku. Ocenění převzal z rukou zakladatele izraelské společnosti SolidCAM Emila Somekha společně s ředitelem firmy SolidVision Hynkem Horákem, která se řadí k autorizovaným prodejcům softwaru SolidCAM.

SolidCAM bude prezentován také na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně ve dnech 7. až 11. října na stáncích č. 5 a 6 v pavilonu P.

Ocenění za úspěšné obchody SolidCAM CZ v roce 2012. Zdroj: SolidVision

Ocenění za úspěšné obchody SolidCAM CZ v roce 2012. Zdroj: SolidVision

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!