STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Nejzajímavější novinky v Solid Edge ST6: Jak funguje příkaz „Předefinovat plochu“

Solid Edge ST6 definuje nové standardy plošného modeláře pro vytváření průmyslového designu, spotřebních výrobků nebo konceptů produktů.

Vývojáři tak zaměřili svou pozornost na oblast, která hraje čím dál větší roli i u průmyslových výrobků. O její roli v oblasti spotřebního zboží nelze pochybovat. Jednou ze zásadních novinek je příkaz Předefinovat plochu, která vytvoří z několika „hloupých ploch“ jednu inteligentní a řiditelnou, což je účinným pomocníkem hlavně při práci s importovanými modely.

Výraznou změnou také prošlo řízení zakřivení ploch u hran – díky novým ovladačům je velmi intuitivní a umožní uživatelům vytvořit snadněji přechody mezi plochami. Další novinkou je také nástroj řezu zakřivení, který umožní snadnou kontrolu vámi vytvořených ploch.

VIDEO: Český návod k příkazu „Předefinovat plochu“ 

TIP: Celou sérii dalších zajímavých novinek v Solid Edge ST6 vám představíme v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně dne 9. října. Každý z účastníků akce získá roční předplatné elektronické verze časopisu Konstruktér pro tablety a PC.

Registrujte se zde

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!