STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Delcam a Cimatron opět hlásí rekordní tržby, o jejich CAM software je zájem

Sdílejte tento článek na Twitteru
26. 8. 2013, | 1 komentář

První pololetí roku 2013 přineslo oběma zmíněným firmám velmi slušné příjmy.

Pro Delcam, který v srpnu oznámil, že počet jeho zákazníků dosáhl 45 tisíc, je to již sedmé pololetí v řadě nepřetržitého růstu. Nyní si na tržbách meziročně polepšil o 9 %, když vydělal 25 milionů liber. Jeho zisk před zdaněním vzrostl dokonce o 35 %, a to na 2,8 milionu liber. Nejsilnější pozici zastává Delcam v Evropě (51 % příjmů).

Cimatron Group je neméně dravou štikou v rybníce mezi dodavateli CAM řešení. Její příjem za stejné období dosáhl na 21,2 milionu dolarů, což je pro ni taktéž rekordní částka, nicméně jí meziročně mírně klesnul operační zisk z 2,7 na 2,2 milionu dolarů za pololetí.

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře k tomuto článku

  1. […] sami. Delcam je mezi ostatními dodavateli CAM softwaru, které dosud nikdo nekoupil, něco jako zlatá rybka. Z ranku těchto firem má největší tržby, které už sedm let nepřetržitě […]

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!