STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Technodat PLM e-zin: Létající kolo F-bike míří vysoko, reportuje o něm dokonce i CNN

Sdílejte tento článek na Twitteru
20. 8. 2013, | 2 komentáře

Srpnový zpravodaj společnosti Technodat se ještě jednou vrací k úspěšnému marketingovému projektu létajícího kola F-bike.

Několikaminutovou reportáž o F-biku mohli vidět diváci z celého světa na zpravodajské stanici CNN, což je pro autory létajícího kola jistě příjemným zadostiučiněním poté, co se jejich výtvoru opakovaně věnovala většina tuzemských médií.

Pokud jste se s F-bikem ještě nesetkali a rádi byste, můžete jako uživatelé CAD a PLM softwaru spojit příjemné s užitečným a tento nedostatek napravit účastí na konferenci 3D Experience Customer Forum, kterou 10. září pořádá v pražském hotelu Clarion společnost Dassault Systèmes. Létající kolo bude jednou z atrakcí doprovodného programu a na rozdíl od loňského ročníku tentokrát půjde o živou ukázku vzletu.

Aktuální vydání zpravodaje Technodat PLM e-zin si můžete přečíst zde.

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře k tomuto článku

  1. […] v projektu prototypu létajícího kola Flying Bike, se kterým budí údiv po celém světě včetně reportáže pro americkou zpravodajskou stanici […]

  2. […] se již objevilo v mnoha světových médiích, samostatnou reportáž mu věnovala dokonce již i CNN. Nyní o něm připravuje krátký pořad Česká televize. Odvysílán bude v relaci “Já […]

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!