STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

CAD Studio zve na konferenci CADfórum 2013, tentokrát u Jihlavy

Zveme všechny zájemce o obor CAD na „CADfórum 2013“, jubilejní desátý ročník největší domácí konference pro konstruktéry, zaměřené na výměnu praktických zkušeností mezi uživateli řešení pro počítačové navrhovaní ve strojírenství a výrobním průmyslu. Hlavním tématem akce jsou CAD/CAM/CAE a PDM/PLM řešení v praxi.

CADfórum 2013 se koná jako jednodenní konference, ve čtvrtek 26. září 2013 v hotelu Tři věžičky u Jihlavy (u D1).

Stejně jako v minulosti je vstup na akci pro registrované návštěvníky zdarma. Registrace probíhá prostřednictvím webových stránek www.konference.cadforum.cz, na kterých je k dispozici podrobný program i další důležité informace.

Registrujte se, prosíme, nejpozději do 20. září 2013 (pozor, kapacita workshopů je omezena).

Pořadatelem akce je společnost CAD Studio. Po celou dobu konference budou k dispozici – a volnému vyzkoušení – počítače s aktuálními verzemi CAD softwaru a odborníci, připravení zodpovědět veškeré dotazy. K dispozici budou praktické ukázky produktů a technologií partnerů konference, společností Autodesk, HP a 3Dconnexion.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!