STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Stáhněte si zdarma špičkový plugin pro tvorbu vizualizací ze SketchUpu

Software pro 3D modelování SketchUp se těší velké oblibě právě proto, že již několik let je v dané verzi k dispozici zdarma. Totéž někteří uživatelé očekávají i od jeho rozšíření.

Jestliže jako uživatel SketchUpu hledáte řešení pro tvorbu fotorealistických vizualizací, měli byste v nabídce těchto doplňků věnovat pozornost také plug-inu Maxwell Render.

Ukázka vizualizace renderované aplikací Maxwell Render. Foto: Next Limit Technologies/7-t.co.uk

Ukázka vizualizace renderované aplikací Maxwell Render. Foto: Next Limit Technologies/7-t.co.uk

Nabízen je v několika variantách, včetně bezplatného doplňku pro SketchUp ve verzích 6, 7, 8 i nejnovější 2013.

Bezplatná verze je omezena velikostí renderovaných obrázků na maximálně 800 × 800 pixelů, což pochopitelně nestačí pro komerční využití, ale domácím uživatelům stačit může.

Pokud jsou vaše plány s tvorbou vizualizací ambicióznější, můžete si pořídit placenou licenci za 95 dolarů, která dokáže produkovat obrázky o rozlišení FullHD (tedy 1920 × 1080 pixelů). Pro nejnáročnější uživatele je potom určena samostatná aplikace Maxwell Render, poskytující plně profesionální výstupy, prodávaná za 995 dolarů.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!