STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Stáhněte si zdarma Delcam for SolidWorks Xpress

Sdílejte tento článek na Twitteru
30. 5. 2013, | 2 komentáře

Pokud používáte software SolidWorks a hodila by se vám CAM nadstavba, která podporuje základní funkce pro 2D frézování a vrtání, bude Delcam for SolidWorks Xpress vhodnou volbou.

Aplikace se plně integruje do prostředí SolidWorksu, nástroje pro přípravu obrábění vám tak budou připadat povědomé, ačkoliv jste s nimi třeba ještě nikdy nepracovali. Software je navíc plně asociativní, takže jakákoliv změna provedená na CAD modelu se automaticky promítá do CAM prostředí.

Pracovní prostředí Delcam for SolidWorks Xpress.

Pracovní prostředí Delcam for SolidWorks Xpress.

Ačkoliv se v tomto případě jedná o vstupní CAM řešení pro nejméně náročné uživatele, disponuje Delcam for SolidWorks Xpress veškerým komfortem funkčně vybavenějších vyšších verzí. Používat proto můžete například prostorové simulace obrábění, automatizovanou podporu při volbě nástrojů a nalezení jejich optimálních drah, nebo základní sadu postprocesorů.

Delcam for SolidWorks Xpress můžete stáhnout na webu www.delcamforsolidworks.com/xpress, kde najdete také instruktážní videa k tomuto programu.

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře k tomuto článku

  1. […] Pokud akvizici Delcamu schválí britské úřady, stane se Autodesk jedním z největších dodavatelů CAM softwaru pro konkurenční strojírenský 3D CAD SolidWorks. Poté, co vloni ovládl software HSMWorks, který byl jeho prvním CAM programem, získá Autodesk spolu s firmou Delcam také hned dva CAM systémy pro SolidWorks, konkrétně Delcam for SolidWorks a bezplatný Delcam for SolidWorks Xpress. […]

  2. […] Pokud akvizici Delcamu schválí britské úřady, stane se Autodesk jedním z největších dodavatelů CAM softwaru pro konkurenční strojírenský 3D CAD SolidWorks. Poté, co vloni ovládl software HSMWorks, který byl jeho prvním CAM programem, získá Autodesk spolu s firmou Delcam také hned dva CAM systémy pro SolidWorks, konkrétně Delcam for SolidWorks a bezplatný Delcam for SolidWorks Xpress. […]

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!