STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Odborná akademie vybrala vítěze AV Engineering Awards 2013 – přispějte svým hlasem i vy

Hotel Maximus Resort u Brněnské přehrady hostil v úterý 28. 5. zasedání akademie AV Engineering Awards, která vybrala vítěze letošního ročníku této prestižní soutěže.

Akademici, mezi nimi jako jediný zástupce médií i šéfredaktor našeho časopisu Konstruktér, měli letos těžké rozhodování – sešlo se totiž 41 projektů o velmi vysoké kvalitě, zajímavé někde inovativním přístupem, jindy zase třeba ohromnou rozsáhlostí zpracovávaných dat.

Svým hlasem v soutěži můžete nyní přispět i vy. Přihlášené projekty jsou připraveny k hodnocení na webu awards-2013.aveng.cz, jehož návštěvníci mohou až do 10. června rozhodovat o udělení ceny čtenářů AV Awards 2013.

Vítězové budou oficiálně oznámeni na 23. vzdělávací konferenci SUPro2013, která je pořádána 25. června na hotelu Jezerka u Seče.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!