STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Internetový obchod s CAx aplikacemi Autodesk Exchange Apps se naučil česky

Rozšíření, doplňky, plug-iny… pokud hledáte cokoliv takového pro usnadnění práce v některé z aplikací firmy Autodesk, vaše kroky by měly nejprve směřovat na web Autodesk Exchange Apps.

Na webu http://apps.exchange.autodesk.com najdete desítky doplňkových nástrojů pro AutoCAD, Inventor, Revit, 3ds Max a další software od Autodesku v koncentrované podobě. Ačkoliv přístup k tomuto e-shopu mají čeští uživatelé již delší dobu, nyní byl díky jeho lokalizaci do dalších jazyků včetně češtiny usnadněn i pro ty, kdo nerozumí angličtině.

Autodesk Exchange Apps v češtině — srozumitelněji už to nejde.

Autodesk Exchange Apps v češtině — srozumitelněji už to nejde.

Obsah Autodesk Exchange Apps vytváří vývojáři z celého světa – k těm nejúspěšnějším mimochodem patří české CAD Studio, které si tímto přístupem vydobylo zvučné jméno už i na mezinárodní scéně. Český původ zde mají například aplikace CADstudio X-Tools, CADstudio Revit Tools, Inventor Anaglyph, DWGsync a další.

TIP: Pokud „brouzdáte“ aplikacemi na Autodesk Exchange Apps, pamatujte, že se váš výběr je vždy omezen pouze na doplňky kompatibilní s předem vybraným softwarem. Nelze tedy např. souběžně procházet aplikace pro Inventor a pro Revit, protože jsou rozděleny do samostatných „obchodů“.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!