STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Project Chronicle vám pomůže nasnímat pracovní postup v softwaru od Autodesku

Říká se, že jednou vidět, je lepší, než třikrát slyšet. Pro pochopení ovládání složitého CAD nebo BIM softwaru to platí dvojnásob a týká se to i pracovních postupů prováděných na projektech v takových aplikacích.

Dobře vědoma si toho je společnost Autodesk, jejíž programové vybavení pro podporu konstruování, projektování nebo třeba simulace patří k těm nejrozšířenějším. Aby vyšla vstříc těm uživatelům, kteří z jakéhokoliv důvodu potřebují zaznamenávat své pracovní postupy například v AutoCADu, 3ds Max nebo v Revitu, vyvíjí v současnosti software, který to umožní.

Ukázky záznamů sdílených na webu chronicle.autodesk.com.

Ukázky záznamů sdílených na webu chronicle.autodesk.com.

Pomůcka nese pracovní název Project Chronicle a prozatím je dostupná zdarma, jako jeden z dalších projektů ve fázi vývoje, zveřejňovaných na webu Autodesk Labs. Vedle samotné aplikace pro tvorbu videozáznamu a jeho úpravy, funguje zároveň podpůrná on-line služba, která umožňuje tyto záznamy sdílet a poskytovat k dalšímu využití.

Project Chronicle si můžete stáhnout z webu Autodesk Labs.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!