STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Stáhněte si bezplatnou aplikaci ForceEffect pro jednoduché analýzy koncepčních návrhů

Sdílejte tento článek na Twitteru
25. 4. 2013, | 2 komentáře

Program ForceEffect, za kterým stojí tým českých vývojářů společnosti Autodesk, se stal mimořádně populárním na tabletech. Nyní byla zveřejněna jeho desktopová verze pro osobní počítače.

Zdaleka ne každý, kdo by mohl ForceEffect využívat, nebo se jím prostě bavit (ano, i tací jsou), disponuje tabletem s dotykovou obrazovkou. Je proto chvályhodné, že se firma Autodesk rozhodla migrovat tuto zajímavou aplikaci také do prostředí PC desktopu.

Desktopová verze aplikace Autodesk ForceEffect. Zdroj: Autodesk

Desktopová verze aplikace Autodesk ForceEffect. Zdroj: Autodesk

Pomůcku pro jednoduché testování působení sil v koncepčních skicách si můžete stáhnout z Google Chrome Web Store (znamená to tedy, že pro její provoz budete potřebovat internetový prohlížeč Google Chrome). Více si o ForceEffect můžete přečíst ve starší tiskové zprávě „Mobilní aplikace ForceEffect pro simulace na iPadu“.

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře k tomuto článku

  1. […] se zaměřují na vývoj aplikací pro tablety a jsou v tom neméně úspěšní. Jejich software ForceEffect si za rok a půl jeho existence stáhlo více než osm set tisíc lidí z celého světa. Dnes už […]

  2. […] Děčínští programátoři mění fyzikální simulace v zábavu […]

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!