STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Delcam nabídne řešení pro perfektní vizualizace

Sdílejte tento článek na Twitteru
16. 4. 2013, | 1 komentář

Firmu Delcam asi znáte především pro její úspěšné CAM produkty. Vedle nich je však také producentem aplikací pro průmyslový design zcela mimo strojírenská odvětví a právě tam míří čerstvě navázaná spolupráce se společností Luxion.

Ta stojí za renderovacím softwarem KeyShot, jenž bude nyní jako doplněk distribuován souběžně s produkty Delcamu pro navrhování obuvi (Delcam Shoemaker Pro) a šperků (Delcam Designer).

Vizualizace boty navržené v softwaru Delcam ShoeMaker Pro. Foto: Delcam

Vizualizace boty navržené v softwaru Delcam ShoeMaker Pro. Foto: Delcam

Základní verzi softwaru KeyShot pro tvorbu špičkových vizualizací obdrží všichni stávající uživatelé zmíněných programů, kteří si platí roční podporu. Přitom je otevřena možnost upgradovat nabídnuté řešení na vyspělejší verzi KeyShot Pro.

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře k tomuto článku

  1. […] oborech. Jeho produkty mají zvučné jméno ve zdravotnictví (DentScan/DentCAD/DentMill), obuvním průmyslu (Crispin) a ve šperkařství […]

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!