STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Autodesk čeká masivní rebranding, má nové logo

Je toho dnes plné rádio, že má nové logo Český rozhlas. A vida, do toho přichází zatím neoficiální zpráva o změně loga firmy nesrovnatelně větší – omlazení vizuálu prodělá samotný Autodesk.

Na větší povídání kolem této záležitosti si počkáme, až k nám vlna globálního marketingu přisune oficiální informace v češtině. Nebudeme ani spekulovat o tom, jestli Autodesk vůbec nové logo potřeboval, jeho korporátní design byl i při stávající grafické podobě značky poměrně nadčasový.

Faktem je, že za třicet let svojí existence se firma vyvinula od vývojáře jednoho CAD systému (AutoCAD) v obří korporaci, jejíž softwarové produkty má dnes po celém světě nainstalováno kolem sta milionů uživatelů.

Autodesk, logo pro budoucnost.

Autodesk, logo pro budoucnost.

A je fakt, že v době nejrůznějších „buzzwords“, jako je cloud computing nebo big data se svěží logo hodí. Přijměte tedy v předstihu pozvání k jeho obhlédnutí – umožnil nám ho nečekaně s předstihem senior vice prezident a šéf marketingu firmy Autodesk Chris Bradshaw, který se s novým logem pochlubil na konferenci TED.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!