STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

TZ: Společnost SolidCAM CZ oznamuje rekordní výsledky za rok 2012

Společnost SolidCAM CZ, distributor software SolidCAM a InventorCAM pro ČR a SR, informuje své zákazníky a partnery o dosavadním největším nárůstu prodeje licencí za posledních 10 let.

„V loňském roce jsme zaznamenali 20% zvýšení prodeje licencí (oproti roku 2011), když jsme prodali celkem 108 licencí v České republice,“ uvedl Ing. Ivan Cimr, ředitel společnosti SolidCAM CZ. „Tato čísla jsou nejlepší za 10 let, kdy se SolidCAM v ČR prodává. Víme, že v I. čtvrtletí 2013 dosáhneme mety prodeje 500. komerční licence. Na trhu jsou současně i stovky licencí ve vzdělávacích institucích,” dodal Ivan Cimr.

Co stojí za tímto úspěchem?

“Zmínil bych tři hlavní body. Především konsolidovaná síť zkušených a odborných prodejců s podporou týmu kvalitních techniků. Nová verze SolidCAM a InventorCAM obsahuje řadu vylepšení, jako jsou nové soustružnicko-frézovací funkce, 3D iMachining, Toolbox a rychlé výpočty simulací. Naše řešení je integrováno do nejrozšířenějších CAD systémů SolidWorks a Inventor, což velmi oceňují také odborné školy, se kterými spolupracujeme a pořádáme pro ně akce v průběhu roku.”

Na co se mohou v roce 2013 těšit zákazníci?

„V letošním roce bude opět připravena nová verze a chystáme detailnější představení nového modulu měřící sonda,” uzavřel Ivan Cimr.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!