STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Technodat hlásí výborné výsledky hospodaření za rok 2012

Celá skupina firem Technodat v České republice a na Slovensku rostla obratově o více jak 20 %, což v současné ekonomické situaci dokládá pevnou pozici a správnost diverzifikace aktivit Technodatu.

Většina významných ukazatelů je více než pozitivní. Celkovým obratem se poprvé skupina Technodat přiblížila hranici 300 mil. Kč. V aktivitách spojených s produktovou nabídkou Dassault Systèmes dosáhla firma ještě vyššího růstu než celá skupina Technodat, což dokládá význam 3D PLM řešení pro její zákazníky.

Technodat obsadil v roce 2012 pozici nejlepšího VAR partnera Dassault Systèmes v regionu Eastern Europe (Česko, Polsko, Slovensko, Maďarsko) na základě nové 3DEXPERIENCE platformy na architektuře V6. Získal taktéž akreditaci a první zákazníky na platformě Dassault Systèmes V6 v oblasti strojírenství.

Letos hodlá ve Zlíně otevřít zcela novou budovu moderního školicího střediska.

Další aktuality ze společnosti Technodat přináší aktuální vydání newsletteru Technodat PLM e-zin.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!