STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

ZwCAD+ 2012 byl certifikován jako „nejlepší alternativa AutoCADu“

K tomuto ocenění dospěla skupina Global CAD Group, což je nepříliš transparentní sdružení dodavatelů a prodejců CAx softwaru, působící dle svého webu v osmadvaceti zemích světa.

global-cad-group-zwcad-certificateKromě samotného sdělení, že „ZwCAD+ 2012 Standard a ZwCAD+ 2012 Professional jsou nejlepšími alternativami k AutoCADu a AutoCADu LT pro konstruktéry a designéry napříč mnoha CAD disciplínami“, a že to bylo zjištěno „důkladným testováním a porovnáváním“, se z tohoto certifikátu ani doprovodné zprávy nic konkrétního nedozvíme. Nevíme, s čím dalším byl ZwCAD srovnáván, ani na základě jakých parametrů.

Nejvhodnějším doporučením pro případné zájemce o tento software tak nadále zůstává, aby si stáhli bezplatnou zkušební verzi a její vlastnosti posoudili sami. Seriózní nasazení v praxi se bez takového interního vyzkoušení vlastně ani nemůže obejít.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!