STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Web CAXMIX.cz oslavil návštěvníka s pořadovým číslem 100 000

Internetové stránky časopisu CAXMIX byly spuštěny 3. září roku 2010. Mikulášská nadílka k nám letos přivedla již stotisící návštěvu, přičemž náš web v posledním roce roste takřka každým dnem k ještě vyšším číslům.

Na webu CAXMIX.cz jste za tu dobu zobrazili již takřka čtvrt milionu stránek a podle všeho vás obsah, který přinášíme, doopravdy zajímá. Každá návštěva průměrně zobrazí dva až tři články a stráví u nás více než tři a půl minuty. To znamená, že čtete.

Vývoj návštěvnosti webu www.caxmix.cz v letech 2010 až 2012. Modrá řada vyjadřuje počty návštěv, červená řada počty zobrazených stránek. Poznámka: V roce 2010 byl web v provozu pouze čtyři měsíce, a to od 3. září.

Možná ještě zajímavějším číslem, které odhaluje naše měření návštěvnosti Google Analytics, je počet vracejících se unikátních návštěvníků – více, či méně pravidelně se na www.caxmix.cz vrací zhruba polovina z nich, tj. pětadvacet tisíc lidí.

Přibližně 83 % našich návštěv přichází z České republiky, 10 % ze Slovenska a zbytek z ostatních zemí. Používáte zejména operační systém Windows (95 %), zastoupení těch zbylých je marginální (Linux a Macintosh mají dohromady méně než 3 %). Z hlediska mobilních platforem u nás vládne Android nad iOS skoro přesně v poměru 2:1 a čte nás třikrát více lidí z iPadu, než z iPhonu.

Ať už nás čtete kdekoliv, kdykoliv a z čehokoliv, děkujeme za vaši přízeň.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!