STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

CAD Studio získalo od Autodesku certifikaci pro tři nové specializace

Jeden z nejvýraznějších českých dodavatelů CAD softwaru, společnost CAD Studio, posílila svoji pozici přidělením specializací od společnosti Autodesk, které rozšiřují její působnost do nových oblastí.

Nedlouho po získání statusu platinového partnera firmy Autodesk se kompetence CAD Studia dočkaly rozšíření pro specializace PLM, Plant a Product Support, které zákazníkům zaručují špičkovou úroveň odborného servisu a aktivní přístup k podpoře při využívání softwaru pro navrhování výrobků.

Vedle dříve získané specializace pro simulační software, má tak nyní CAD Studio oficiální doklad o svých schopnostech v oblastech správy produktových informací prostřednictvím PLM, podpory navrhování technologických celků s využitím softwaru Plant 3D a odborné technické podpory softwaru od firmy Autodesk.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!