STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Šachy na CAM trhu: Alibre CAM 3 vychází pod patronátem firmy MecSoft

Není to tak dávno, co jsme zde informovali o dalších pohybech ve vlastnických strukturách na trhu s CAM systémy a je tu další případ. Týká se systému Alibre CAM v jeho třetí verzi.

Pracovní prostředí systému Alibre CAM 3.

Značka Alibre se do širšího povědomí uživatelů CAD a CAM softwaru dostala zhruba před třemi roky díky nabídce v porovnání s konkurencí velmi levného a přitom v mnoha ohledech užitečného CAD systému.

Vloni firmu Alibre odkoupila společnost 3D Systems, známá jako zasloužilý průkopník technologií 3D tisku. Do jejího portfolia se tak dostal i software Alibre CAM, vyvíjený a licencovaný firmou MecSoft. Ta jej nyní – po diskusích s 3D Systems, pro kterou je CAM přece jen spíše okrajová záležitost – převzala zpět pod svá křídla a zároveň oznámila vydání nové verze Alibre CAM 3.

Prezident MecSoftu Joe Anand ve svém blogu potěšeně konstatuje, že nyní se uživatelům tohoto CAM systému dostane expertní podpory, jakou zákazníci potřebují a očekávají.

Více se dozvíte na novém webu alibrecam.mecsoft.com.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!