STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Chcete profesionální 2D CAD zadarmo? Stáhněte si nový DraftSight V1R3

O CAD systému DraftSight jsme na našem webu již několikrát psali a je docela pravděpodobné, že jej i vy již používáte. Tak jako tak vám nová verze, uvedená právě nyní, jistě přijde vhod.

Jen pro připomenutí, DraftSight je profesionální software od firmy Dassault Systèmes, která stojí např. za systémy Catia nebo SolidWorks. S pomocí DraftSightu se ze struktur svých zákazníků pokouší vytěsnit konkurenční produkty pro práci s 2D daty a pokud pro vás není nekompromisní zcela 100% kompatibilita s originálním DWG formátem otázkou konkurenceschopnosti, pak stojí DraftSight rozhodně za vyzkoušení.

Program je k dispozici zdarma a podporuje slušné množství platforem – 32bitová a 64bitová Windows, Mac OS X, a také Linux (distribuce Fedora Suse, Mandriva a Ubuntu). Jediné, co pro jeho provoz musíte podstoupit, je jednorázová registrace a pak následně každoroční (opět bezplatná) aktivace. Pokud požadujete plnohodnotnou technickou podporu a pár dalších výhod, můžete si za tyto služby připlatit.

DraftSight V1R3 můžete stáhnout zde.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!