STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Studenti mají na konferenci 3DEXPERIENCE Forum vstup zdarma

Každoroční zákaznická konference společnosti Dassault Systèmes proběhne v úterý 23. října v pražském Clarion Congress Hotelu. Tradiční setkání se letos poprvé uskuteční pod novým názvem 3DEXPERIENCE Forum. Ten odkazuje na novou firemní strategii, kterou v Praze představí výkonný viceprezident společnosti Philippe Forestier.

Na programu konference nebude chybět představení projektu létajícího kola Flying Bike, který realizovaly na platformě 3DEXPERIENCE společnosti Evektor, Duratec a Technodat. K vidění bude také fyzický prototyp „cyklistického vznášedla“ nebo studentská formule týmu ČVUT vyvinutá pomocí nástrojů Dassault Systèmes.

V odpolední části se speciální oborová setkání budou zabývat tématy z oblasti dopravy, strojírentství, leteckého průmyslu, high-tech, energetiky i akademické sféry. Vůbec poprvé bude na 3DEXPERIENCE Foru tematická sekce zaměřená na oblast podnikových služeb. Její součástí jsou tři prezentace využití řešení Exalead.

Také letos mají zájemci a zájemkyně z řad studentů možnost zúčastnit se konference zdarma. S ohledem na omezenou kapacitu prosím svoji účast potvrďte nejpozději do pátku 19.10. na stepan.kacena@grayling.com. Více o programu konference se dozvíte zde.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!