STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Boeing rozšiřuje spolupráci s Dassault Systèmes

Americký Boeing podepsal pětiletý kontrakt se společností Dassault Systèmes, kterým rozšiřuje využití špičkových průmyslových aplikací, jak ve výrobě dopravních letadel, tak vojenské techniky.

Dassault Systèmes a Boeing jsou partnery už 25 let v rámci programu „Working Together“. Jejich spolupráce vyústila v řadu průlomů ve vývoji a zavádění významných technologií a inovací.

Foto: Boeing/Dassault Systèmes

„Obě naše společnosti sdílí vášeň pro inovaci a poskytování jedinečných zážitků našim zákazníkům. Také máme společnou vizi toho, jak inovativně vyvíjet naše aplikace a procesy v Boeingu. Ten ve velké míře ovlivnil vývoj strategie Dassault Systèmes, od designu 3D přes DMU k PLM –  a nyní k 3D Experience,“ komentoval novou smlouvu Bernard Charlès, prezident a ředitel společnosti Dassault Systèmes.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!