STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Technodat: Na MSV uvidíte létající kolo F-bike

Firma Technodat si vás dovoluje pozvat na svůj stánek č. 001 v hale P brněnského výstaviště, kde ve dnech 10. až 14. září během Mezinárodního strojírenského veletrhu představí létající kolo F-bike, kompletně navržené v systémech PLM platformy V6.

Originální znění pozvánky:

Technodat, tradiční účastník Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně, si Vás dovoluje pozvat k návštěvě své letošní expozice, umístěné na stejném místě jako v minulých letech, tedy v pavilonu „P“, číslo stánku 001.

Hlavním a nosným tématem letošní expozice jsou přínosy nové platformy 3DEXPERIENCE pro všechna průmyslová odvětví a pro strojírenství zvlášť.

Společnost Technodat, CAE – systémy, je dlouhodobým lídrem na poli implementace komplexního 3D PLM (Product Lifecycle Management) řešení založeném na portfoliu produktů společnosti Dassault Systèmes a proto si rozhodně nenechte návštěvu naší expozice uniknout.

Máte zájem o volnou vstupenku na MSV zdarma?

V případě Vašeho zájmu o osobní návštěvu naší expozice a bližší informace o komplexním řešení PLM vyplňte prosím jednoduchý registrační formulář, na jehož základě Vám rádi zašleme elektronickou verzi voucheru pro vstup na MSV 2012.

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře k tomuto článku

  1. Martin napsal:

    Prijdu se podivat na vas stanek!

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!