STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

ZwSoft: Levný ZwCAD+ s novým jádrem vyniká při práci s DWG

Čínský CAD systém ZwCAD, který je již několik let dodáván i českým zákazníkům, byl svým výrobcem od základu přepracován. Na bázi přeprogramovaného jádra tak vznikl prakticky zcela nový software.

Propagační kampaň doprovázející uvedení novinky nazvané ZwCAD+, vyzdvihuje bezprecedentní kompatibilitu s originálním formátem DWG, která na základě padesáti tisíc vykreslovacích testů údajně nevykazuje žádné problémy se zobrazováním geometrie.

Software ozdobený moderním uživatelským rozhraním s „pásy karet“, se chlubí též kvalitní optimalizací využití paměti, díky níž má být plynulá i práce s výkresy přes 100 MB. Zaujme také vysoká kompatibilita aplikačního rozhraní s doplňky v jazyce LISP – spouštění takových aplikací má ZwCAD+ zvládat osmkrát rychleji než jeho předchůdce.

(Zdroj: ZwSoft)

 

 

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!