STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

NOVINKA: Spouštíme blog pro všechny uživatele SolidWorksu

Skutečnost, že více než čtvrtina návštěvníků stránek CAXMIX.cz používá systém SolidWorks, nás přivedla k rozhodnutí připravit pro tuto skupinu samostatnou sekci našeho webu, která bude separátně věnována právě jejich zájmům.

„Betaverzi“ tohoto počinu naleznete již nyní na adrese http://solidworks.caxmix.cz. Rádi bychom, aby se tento web stal primárním zdrojem informací pro každého, kdo používá SolidWorks, nebo se o tuto značku z jakéhokoliv důvodu zajímá.

Na webu solidworks.caxmix.cz se budete setkávat s nejzajímavějšími novinkami, návody a tipy pro SolidWorks, ale také s pozvánkami na související konference, či webináře. Časem jej hodláme rozšířit taktéž o diskusní fórum, aby si mohli uživatelé vyměňovat své postřehy a zkušenosti mezi sebou.

Výzva: Jelikož je tento projekt koncipován jako „blog“, tedy uživatelský zápisník, potěší nás, pokud i vy sami — ať už uživatelé, nebo třeba prodejci SolidWorksu, projevíte zájem na tyto stránky přispívat vašimi vlastními postřehy a články.

Ostrá verze webu, doplněná o zde zmíněné fórum a další prvky, bude spuštěna v průběhu letošního léta.

Své připomínky a náměty k tomuto webu prosím směřujte na náš redakční e-mail redakce@caxmix.cz.

Přejít na solidworks.caxmix.cz

 

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!