STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Bývalý šéf SolidWorksu Jeff Ray odešel z Dassault Systèmes

Navenek je to vcelku nenápadná a také nijak nekomentovaná změna, jejímž jediným projevem je úprava profilu Jeffa Raye na sociální síti LinkedIn, nicméně je to také signál o pokračující personální transformaci uvnitř Dassault Systèmes, která se v posledních dvou letech projevila již několikrát.

Texasan Jeff Ray byl výraznou tváří firmy SolidWorks, ve které působil od roku 2003 zprvu jako ředitel vnitřních operací (COO), v letech 2007 až 2010 jako generální ředitel (CEO). V prosinci roku 2010 jej na postu nejvyšším vystřídal Bertrand Sicot a Jeff Ray „povýšil“ do struktur mateřské Dassault Systèmes, kde měl podle dostupných zdrojů na starosti globální rozvoj společnosti (více jsme o této skutečnosti psali zde). Jestliže jeho profil na LinkedIn neklame, letos v červnu pak zcela změnil působiště a přesídlil do jiné softwarové společnosti Ventyx (je součástí koncernu ABB), jejímž se stal generálním ředitelem.

Jeff Ray na konferenci SolidWorks World 2010
(fotografie: Jan Homola)

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!