STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Objet30 Pro – stolní 3D tiskárna, která umí zpracovat sedm různých materiálů

Nabídka profesionálních zařízení pro rychlou aditivní výrobu prototypů se rozrostla o nový, relativně kompaktní stroj Objet30 Pro, který uživatelům zpřístupňuje materiálovou variabilitu doposud dostupnou jen u nesrovnatelně dražších produkčních systémů.

Tiskárna je orientována na konstruktéry a designéry z různých průmyslových oblastí. Obzvláště vhodná je pro navrhování spotřebního zboží, elektroniky, zdravotnických zařízení a designové studie. S cenou začínající na 19 900 dolarech (to je mimochodem zhruba dvojnásobek oproti nedávno představené konkurenční tiskárně Mojo), nabídne komoru pro stavbu modelů o rozměrech 300 × 200 × 150 mm a zejména možnost volby ze sedmi médií s rozličnými vlastnostmi, včetně čirého průhledného nebo vysoce tepelně odolného materiálu.

Stolní 3D tiskárna Objet30 Pro

Ukázka výstupu z tiskárny — model skládaný ze sedmi různých materiálů

(Zdroj: Objet)

 

 

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!