STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Stáhněte si SolidWorks eDrawings pro iPad

Dotykové placky dobývají svět. Co na tom, že je to v mnoha ohledech stále spíš hračka, když je to tak „in“. Ani výrobcům CAD systémů proto nezbývá, než se v tomto zábavně-technickém segmentu angažovat.

Někteří se činí aktivněji, jiné méně… každopádně nyní si už se svými 3D modely mohou na tabletech pohrát i uživatelé SolidWorksu. Prohlížeč SolidWorks eDrawings for iPad netřeba podrobněji komentovat – pokud vás tabletová mánie míjí, nebude vás zajímat, pokud jste naopak nadšenými majiteli iPadu, uděláte nejlépe, když se s touto aplikací okamžitě seznámíte přímo. Pořídit si ji můžete tradičně v App Store za necelé dva dolary. Uživatelé přístrojů s operačním systémem Android mají smůlu, verze pro zeleného robota zatím neexistuje a není ani v plánech SolidWorksu na tomto stavu něco v dohledné době měnit.

SolidWorks eDrawings pro iPad vám umožní prohlížet 3D modely i výkresy takřka kdekoliv.
Obrázky jsme stáhli na blogu firmy SolidWorks.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!