STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

CAD Studio: Moderní software přilákal na roadshow stovky návštěvníků

Jarní série seminářů uspořádaných společností CAD Studio představila cenově výhodné sady profesionálního softwaru i převratné mobilní a cloudové aplikace.

(Zdroj: CAD Studio)

Jarní roadshow CAD Studia přilákala více než tři stovky odborníků z různých oblastí průmyslu

Zájemci z řad profesionálů i odborné veřejnosti si mohli na vlastní oči prohlédnout hlavní novinky řady Autodesk 2013 i tiskárny a pracovní stanice HP

Praha, 31. května 2012 – Akciová společnost CAD Studio, největší specializovaný dodavatel CAD, CAM, GIS a PLM řešení ve střední Evropě, navázala na loňský úspěšný koncept a v Praze, Brně, Ostravě i Plzni představila zajímavé novinky produktů a sad aplikací Autodesk 2013. Více než 300 registrovaných odborníků z oblastí strojírenství a výroby, architektury a stavitelství i infrastruktury a geoprostorových řešení si prohlédlo nejen nejmodernější technologie Autodesku, ale také velkoformátový tisk na zařízeních HP Designjet. Na roadshow navíc přímo navazují odborné semináře i stále populárnější webináře.

Každý rok Autodesk přináší novou řadu produktů a sad aplikací, jejichž novinky a vylepšení lákají pozornost projektantů, konstruktérů a dalších kreativních profesí. Aby se mohli s novými technologiemi důkladně a nenásilnou formou seznámit a posoudit, co mohou přinést jejich práci a konkrétním projektům, pořádá CAD Studio roadshow ve vybraných městech České republiky.

„Kromě samotného představení softwarových novinek a vylepšení návštěvníky tradičně lákají také praktické příspěvky uživatelů z českých firem,“ dodává Jan Binter, výkonný ředitel akciové společnosti CAD Studio. „CAD, GIS či PDM software však už dávno není izolovaným světem jednotlivých produktů. Integrace s podnikovými informačními systémy a podpora návazných podnikových procesů jsou pro naše zákazníky velkým přínosem – a to nejen při zvyšování efektivity práce. Stále více se uplatňují sady navazujících oborových aplikací Autodesk Design Suites, rozšiřující aplikace a moduly z dílen CAD Studia.“

Z hlavních letošních témat, která zaujala odbornou veřejnost, jmenujme například nasazení ucelených a cenově atraktivních sad aplikací od Autodesku namísto samostatných produktů, nové možnosti mobilních a cloudových řešení v každodenní praxi (včetně služby Autodesk 360) či využití 3D brýlí a anaglyfů pro získání jednoduchého trojrozměrného pohledu na modely. Většina návštěvníků si mohla prohlédnout také efektivní propojení CAD a GIS technologií se špičkovými pracovními stanicemi HP Z1 a velkoformátovým tiskem HP. Oblíbené jsou i doprovodné akce pro zákazníky, kteří na roadshow získávají nejen výrazné akční slevy (až 30% zvýhodnění na produkty Autodesku verze 2013, zvýhodněný nákup aplikací AutoCAD či Inventor LT a podobně), ale také možnost vyhrát 3D polohovací zařízení či stále oblíbenější mediální tablety.

Více informací o aktuálních seminářích, školeních a webinářích: www.cadstudio.cz/seminare.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!