STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

AV Engineering: ISH&MSA Čerpadla zavede Creo a Pro/Intralink

Uvedený výrobce čerpadel uzavřel se společností AV Engineering dohodu o implementaci moderních metod vývoje a konstrukce výrobků, od kterých si slibuje rychlejší reakce na zákaznické požadavky a snížení nákladovosti díky standardizaci.

(Zdroj: Tisková zpráva)

TISH&MSA ČERPADLA a.s. zavede nové metody vývoje výrobků s podporou Creo a Pro/INTRALINK

Zlín, 24 ledna 2012 – Společnosti ISH&MSA ČERPADLA a.s. a AV ENGINEERING, a.s. společně oznamují, že uzavřely dohodu o implementaci moderních metod v oblasti vývoje a konstrukce výrobků s podporou softwarových technologií Creo a Pro/INTRALINK od společnosti PTC. Kontrakt byl mezi ISH&MSA ČERPADLA a AV ENGINEERING uzavřen koncem roku 2011 a jeho realizace byla již zahájena. Projekt je realizován s podporou Evropského fondu pro regionální rozvoj.

ISH&MSA ČERPADLA se sídlem v Olomouci je významným českým dodavatelem čerpadel pro jadernou i klasickou energetiku, petrochemický a chemický průmysl, vodní hospodářství a pro těžební a zpracovatelský průmysl. Společnost zároveň zajišťuje komplexní služby a servis v oblasti čerpací techniky. Tradice výroby čerpací techniky v ISH&MSA ČERPADLA sahají až do období působení koncernu SIGMA.

Realizací projektu sleduje ISH&MSA ČERPADLA svůj strategický záměr posílit technický úsek ve schopnosti rychleji reagovat na stále rostoucí požadavky na zákaznické úpravy čerpadel, stejně jako na poptávku po vývoji a dodávce speciálních čerpadel určených pro jadernou energetiku a další progresivní obory. Dalším cílem projektu je snížení nákladovosti výrobků, především cestou standardizace a unifikace jednotlivých konstrukčních skupin. AV ENGINEERING a.s. vyhrál výběrové řízení „Implementace CAD/CAM/CAE systému“ mimo jiné i proto, že nejlépe prokázal užitečnost zavedení nových, progresivních metod návrhu nových výrobků s komplexním provázáním přes přípravu výroby, NC programování až po integraci vývojových technologií s podnikovým systémem pro řízení výroby Microsoft Dynamics NAV. Nové vývojové postupy budou podporovány CAD/CAM/CAE systémem Creo a PDM systémem Pro/INTRALINK, které dodá a naimplementuje AV ENGINEERING. Tyto technologie nahrazují dosud užívaný CAD systém a tradiční metodu řízení výrobní dokumentace.

AV ENGINEERING, a.s. je konzultační a vývojovou společností, která svými službami v oblasti zavádění moderních metod vývoje výrobků a dodávkami softwarových řešení od společnosti PTC podporuje své zákazníky v úsilí uvádět výrobky na trh rychleji, při nižších nákladech a ve vyšší kvalitě. AV ENGINEERING je autorizovaným distributorem CREO (dříve Pro/ENGINEER), Pro/INTRALINK, Windchill, Arbortext a Mathcad a spolupracuje s více jak 500 zákazníky v České republice a Evropské unii.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!