STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

VIDEO: Jak česká firma Promens překonala díky PLM finanční krizi

Podívejte se na exkluzivní případovou studii, v níž manažeři společnosti Promens odhalují příčiny rekordně úspěšného hospodaření jejich podniku navzdory konkurenci a celosvětové ekonomické recesi.

Krátký dokument „PLM od Dassault Systèmes jako lék na krizi a doping k prosperitě“ osvětluje jedinečné zkušenosti z průmyslové praxe a dokazuje, že správně vybraná a vhodně implementovaná platforma pro podporu vývoje výrobků, může být klíčem k obchodnímu úspěchu.

PLM řešení kombinující systémy CATIA V5, SmarTeam Design Express, 3Dvia Composer a Catia Machining & FastTrim umožnilo zlínské firmě Promens, jež je českou divizí stejnojmenného nadnárodního koncernu, dosáhnout rekordních obchodních výsledků, a to i navzdory ekonomické recesi, která postihla celý průmysl. Přínosy PLM a zásadní poznatky z pozice významného dodavatele pro automobilový průmysl (Tier 1) odhalují manažeři Jiří Janík (vedoucí marketingu) a Zdeněk Rajch (vedoucí konstrukce). Vývojovou platformu od Dassault Systèmes ve firmě Promens implementovala společnost Technodat, CAE-systémy.

Případovou studii zpracovala redakce odborných časopisů CAXMIX a PLM News. Máte-li zájem o zpracování obdobného příspěvku z vaší firmy, anebo ze společnosti, kterou nám doporučíte, ozvěte se nám na osobních redakčních kontaktech, případně e-mailem redakce@caxmix.cz.

httpv://www.youtube.com/watch?v=7hTICYEbaZ0

Poznámka: Doporučujeme sledovat video v nejvyšší kvalitě 720p HD. Vysoké rozlišení aktivujete tlačítkem v pravé části spodní lišty přehrávače (standardně na něm uvidíte 360p).

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!