STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Siemens PLM Software zve na evropskou konferenci v Linci

Firma Siemens PLM Software pořádá ve dnech 17. až 19. října mezinárodní setkání PLM Connection Europe 2011, kde představí nejnovější verze svých řešení NX, Teamcenter a Tecnomatix.

(Zdroj: Tisková zpráva)

Siemens PLM Software představí na setkání uživatelů PLM Connection Europe 2011 novou dimenzi inovací

Linz, Rakousko, 17.–19. října 2011 – PLM Connection Europe 2011 představí nejnovější verze řešení NX, Teamcenter a Tecnomatix. Třídenní konference poskytne uživatelům Siemens PLM Software z více než 25 zemí Evropy možnost osobního setkání, výměny nejlepších praktik a rad, jak vyrábět lepší produkty a dobře se rozhodovat v rozšířeném procesu vývoje výrobku.

Kromě diskuzí nad aktuálními tématy z oblasti výroby a podnikání čekají návštěvníky také informace o novinkách z portfolia Siemens PLM Software, a to včetně:

  • náhledu nadcházejících verzí NX, vlajkové lodi vývoje produktů pro digitální design, analýzu a výrobu (CAD/CAM/CAE); a Tecnomatix, v podstatě světového standardu pro digitální výrobu,
  • aktuálního stavu vize High-Definition PLM (HD-PLM),
  • průlomových technických nástrojů Teamcenter, NX a Tecnomatix,
  • odpovědí odborníků a zákazníků na to, jak zlepšit flexibilitu a výkon hlubšími znalostmi a optimalizací PLM strategií.

Kromě uvedeného uslyší publikum také o reálných situacích z různých průmyslových odvětví, jako je letectví a obrana, automobilový průmysl, energetika a výroba.

„Letošní konference PLM Connection Europe zaznamenává rekordní počet již předběžně registrovaných návštěvníků a zahrnuje výrazně rozšířený program konferenčního workshopu, hodnocení setkání, volné tréninky a mnoho dalších atrakcí. Tento rok se opravdu těšíme na skvělé diskuze.” říká Neil Dunsmuir, Vice President Marketing EMEA pro Siemens PLM Software.

Program konference naleznete zde.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!