STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

CAD Studio: Novinky od Autodesku na MSV v Brně

Zajímají vás nové sady aplikací od Autodesku? Navštivte CAD Studio na MSV v Brně.

V expozici CAD Studia na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně (od 3. do 7. října 2011, stánek P-012, Autodesk) budou živě předvedeny:

  • nejnovější české verze sad aplikací Autodesk Product Design Suite a Factory Design Suite pro tvorbu digitálních prototypů,
  • nástroje pro správu dokumentů založené na technologii Autodesk Vault,
  • nově uvedené CAE nástroje Autodesk Simulation a Simulation CFD.

Specialisté CAD Studia představí také kompletní linku pro sejmutí, modelování a publikování 3D modelů, včetně publikace na mobilních zařízeních. Návštěvníci stánku si budou moci odnést i hodnotnou cenu.

Proč na MSV navštívit právě CAD Studio? Společnost je tzv. GOLD partnerem Autodesku a zaměřuje se na dodávky CAD/CAM řešení v oblasti strojírenství i projekčních aplikací pro stavebnictví a GIS. Jako největší středoevropský partner Autodesku firma zaznamenala v prvním pololetí roku 2011 meziroční růst prodeje strojírenských řešení o 17,8 %.

Více informací: www.cadstudio.cz.

(Zdroj: Tisková zpráva)

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!