STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Setkání uživatelů 2011 již v polovině června

Společnost SolidVision zve uživatele systémů SolidWorks a SolidCAM na tradiční uživatelské setkání, které se letos uskuteční od 15. do 16. června na Vysočině. Dvoudenní program naváže na více než desetiletou tradici akce a má opět přinést řadu přednášek, odborných seminářů, poznatků z praxe i soutěží.

OREA Hotel Devět Skal

Konference se uskuteční 15. a 16. června 2011 v malebném prostředí Vysočiny v Orea Hotelu Devět Skal. Informace o spojení a lokalitě viz www.devetskal.cz. Zájemci hradí účastnický poplatek a mají zajištěno ubytování i stravování.
Setkání bude rozdělena na dopolední blok společných přednášek a odpolední odborné semináře vedené specialisty společnosti SolidVision. Návštěvníci si budou moci sami zvolit, která témata je zajímají a které semináře navštíví. Těch bude současně probíhat několik a v menších skupinách, což významně zvýší jejich informační přínos i následné využití v praxi.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!