STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Dassault Systèmes vykazuje rekordní příjmy

[Stručně] Evropská softwarová trojka se pochlubila zajímavým meziročním srovnáním výsledků za první kvartál 2011. Růst příjmů z prodeje téměř o třetinu, který je podpořen kontrakty s firmami zvučných jmen (Jaguar Land Rover, BMW či CLAA), ocení nejen akcionáři.

(Zdroj: Tiskové prohlášení)

Dassault Systèmes hlásí rekordní příjmy za první kvartál

Společnost Dassault Systèmes, světový lídr v oblasti 3D a PLM, oznámila finanční výsledky za první kvartál 2011. DS hlásí rekordní příjmy a potvrzuje předpokládaný finanční růst pro tento rok. Příjmy z prodeje celkem činí 409,5 milionů eur, což při  konstantním měnovém kursu znamená meziroční růst o 29 %. Příjmy z prodeje nových licencí stouply o 30 % také díky smlouvám se společnostmi BMW, Jaguar Land Rover a CLAAS, které Dassault Systèmes uzavřela v prvním čtvrtletí. Výnos na akcii vzrostl na 0,51 eur, tedy o 59 % (IFRS).

Další informace a detailní přehledy najdete zde.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!