STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Představen první Canon Business Center partner v ČR

[Stručně] Společnost Copytechnik servis KT, která se specializuje na komplexní služby u produktů Canon, obdržela certifikaci jako vůbec první z partnerů v České republice.

(Zdroj: Tisková zpráva)

Copytechnik servis KT prvním partnerem v ČR s označením Canon Business Center

PRAHA, 21. dubna 2011 – Canon CZ, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, oznamuje, že Copytechnik servis KT, největší akreditovaný partner Canon v moravsko-slezském a olomouckém regionu, se v rámci nového partnerského programu stal prvním partnerem s označením Canon Business Center.

Certifikační úroveň Canon Business Center je určena pouze pro akreditované partnery, kteří se zaměřují na řešení s vysokou přidanou hodnotou ( MFP / software & profesionální služby) a prodávají pouze produkty a řešení Canon. Copytechnik servis KT s certifikační úrovní Canon Business center zastupuje Canon CZ v uvedeném regionu a zajišťuje veškeré komplexní služby, jejichž cílem je maximální spokojenost zákazníků s produkty Canon.

Copytechnik servis KT může plně využívat veškeré know-how společnosti Canon a má přístup ke všem zdrojům – marketingovým materiálům, k technické podpoře a odborným školením a také k exkluzivním seminářům a konferencím.

Copytechnik servis KT se také značkou Canon Business Center může prokázat u zákazníků, kteří budou mít garanci, že společnost je plně akreditována a poskytuje v daném regionu služby na nejvyšší úrovni.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!