STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

PLM podle Dassault Systèmes – v animacích

[Stručně] Zkratka PLM se v oblasti správy dat  dostatečně vžila již i v České republice. Mnoho uživatelů a zákazníků nicméně dosud tápe, co řízení životního cyklu produktu vlastně obnáší. Dassault Systèmes proto připravuje sérii do češtiny přeložených, animovaných videí, která mají osvětlit význam mnohých termínů spojených s PLM. Na první video se můžete podívat již dnes.

(Zdroj: Tiskové prohlášení)

Česká animovaná videa vysvětlují odvětví PLM

Společnost Dassault Systèmes, přední poskytovatel 3D a PLM řešení, přibližuje netradiční formou řízení životního cyklu produktu. Její série lokalizovaných animovaných videí se bude postupně věnovat jednotlivým termínům odvětví PLM. Jako první představila společnost na svém blogu tříminutové video, které vysvětluje koncept živé zkušenosti (lifelike experience) a ukazuje výhody, které nabízí výrobcům i zákazníkům. V pořadí druhé video se věnuje termínu PLM. České video o živé zkušenosti najdete na facebookové stránce 3dsvět Dassault Systèmes a také na YouTube.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!