STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Canon představil tiskárnu iPF510 pro CAD a GIS

[Stručně] Nová velkoformátová tiskárna od Canonu nahrazuje model LP17 a cílí na oblasti CAD a GIS. Je kompatibilní nejen s Microsoft Windows 7, ale i Apple OSX. Za výhodu může být považována také podpora tiskových jazyků HP-GL/2 a HP-RTL.

(Zdroj: Tisková zpráva)

Canon představil velkoformátovou tiskárnu imagePROGRAF iPF510

  • 17” tiskárna imagePROGRAF iPF510 nástupce modelu LP17
  • Kompabilita s OS Microsoft Windows 7 (32 bitů a 64 bitů) a Apple OSX
  • Podpora tiskových jazyků HP-GL/2 a HP-RTL

PRAHA, 8. dubna 2011 – Canon Europe, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, představil 17” (A2) velkoformátovou tiskárnu imagePROGRAF iPF510, která nahrazuje imagePROGRAF LP17.

Reakcí na přání zákazníků je podpora tiskových jazyků HP-GL/2 a HP-RTL, což předurčuje tiskárnu pro CAD a GIS aplikace. Tiskárna imagePROGRAF iPF510 je kompatibilní s operačními systémy Microsoft Windows 7 (32 bitů a 64 bitů) a Apple Macintosh OSX.

imagePROGRAF iPF510 nabízí špičkovou kvalitu tisku, vysoký výkon a nízké náklady. Nový model ocení zejména menší firmy, například z oblasti maloobchodu, školství, veřejného sektoru či dopravy, kterým umožní interně tisknout velké formáty. imagePROGRAF iPF510 vyniká tichým provozem a kompaktními rozměry, takže se perfektně hodí do kanceláří všech velikostí.

Intuitivní software usnadňuje firmám používání stroje, takže mohou snadno tisknout velké formáty. Z tiskových aplikací lze jmenovat například POS materiály, plakáty a firemní oznámení, kancelářské dokumenty, mapy a dokumenty z CAD aplikací. Tiskárna používá reaktivní inkoustový systém se čtyřmi inkousty na bázi barviva (azurovým, purpurovým, žlutým a černým) a dvěma pigmentovými matnými černými inkousty. Výtisky mají dlouhou životnost, jasné živé barvy, text v dokumentech je ostrý a přesné technické výkresy obsahují všechny potřebné detaily vytištěné ve vysoké kvalitě.

Velkoformátová tiskárna imagePROGRAF iPF510 je v Evropě dostupná od 1. dubna 2011.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!