STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

AB Studio je opět zlatým partnerem Autodesku

[Stručně] Společnost AB Studio obdržela od společnosti Autodesk ocenění pro nejúspěšnějšího prodejce softwarových řešení pro stavebnictví a architekturu v České republice. Opětovně jí byl přiznán také statut „zlatého partnera“ v oblasti AEC pro rok 2011, kterým se pyšní jako jediná firma v Česku.

(Zdroj: Tisková zpráva)

Ocenění nejlepšího prodejce produktů Autodesk za rok 2010

Dne 24.3. proběhl v Brně „Kick-off meeting“ společnosti Autodesk a jejích partnerů v České a Slovenské republice. Na závěr této akce předali zástupci Autodesku ocenění nejlepším prodejcům za rok 2010. Vítězem kategorie „Nejlepší prodejce v oblasti Architecture, Engineering & Construction v ČR“ se stala stejně jako v loňském roce firma AB Studio.

„Díky dlouhodobě kvalitní práci a podpoře našich zákazníků se nám podařilo obhájit prvenství v této kategorii z minulého roku. Je to jen potvrzení našeho výsadního postavení v oblasti produktů určených pro stavebnictví. Dalším důkazem je udržení statutu Gold Partner pro AEC firmy Autodesk pro rok 2011. Pro získání a udržení tohoto statutu je třeba splnit náročná kritéria týkající se například technické podpory a stupně znalostí našich specialistů o produktech v oblasti AEC. Pro letošní rok je naše firma jediným Gold Partnerem v této oblasti na území České republiky,“ řekl Ing. Miroslav Kohout, obchodní ředitel společnosti AB Studio, na závěr slavnostního ceremoniálu.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!