STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

VIDEO: Mobilní Creo se objeví i na iPadu

Podívejte se na dvě videa, ukazující nový 3D CAD Creo na telefonu iPhone a tabletu iPad. Na svůj blog je jako nekomentované tajnosti „ze zákulisí“ vypustila společnost PTC.

Software Creo, kterým PTC nahradí dosavadní systém Pro/Engineer, by se měl dostat do distribuce již během letošního roku. Mobilní verze pro iPhone zatím v žádném oficiálním plánu nefiguruje a pravděpodobně nebude dostupná souběžně s Creo 1.0.

Příspěvek ve firemním blogu je v podstatě zvláštní. Jako by poté, co mobilní verze svých CADů vesele předvádějí ostatní výrobci, chtěli říct „my to máme přece taky!“, ovšem na tiskovou zprávu a standardní zveřejnění to ještě zcela není.

„Neoficiálně“ se tedy dozvídáme o tom, že Creo na iPhonu a iPadu bude fungovat, ačkoliv jeho primární platformou bude Windows XP a Windows 7 (systém Windows Vista zůstává opomenut).

Více už samotná videa…

(Zdroj: PTC)

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!