STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Získejte Mistrovství v AutoCADu se slevou 25 %

Vážení čtenáři, jelikož oceňujeme váš zájem o naše média, dovolujeme si být štědří nejen o Vánocích. Abychom vyšli vstříc i těm, kteří během svátků nestihli využít této cenové akce, prodlužujeme ji po dohodě s firmou Computer Press až do konce ledna.

Když jsme přemýšleli o tom, jaký „dárek“ zvolit, pomohlo nám nahlédnout do statistik našich předplatitelů, které napovídají, že velká část našich čtenářů používá systém AutoCAD.

Oslovili jsme proto vydavatelství Computer Press a podařilo se nám vyjednat nadstandardní slevu ve výši 25 % na novou knihu „Mistrovství v AutoCADu – kompletní průvodce pro verze 2009 a 2010“ pro všechny odběratele našeho e-mailového Zpravodaje a pro čtenáře časopisu CAXMIX. Ušetříte tak více než 370 Kč oproti nákupu v knihkupectví.

Chcete-li tuto unikátní publikaci o rozsahu více než 1200 stran získat, můžete si ji objednat z e-shopu firmy Computer Press. Nárok na slevu 25 % v objednávce prokážete zadáním tohoto kódu:

1RJ4-A5WV-1W1S

Objednávejte zde.

(Poznámka: E-shop poskytuje slevu 15 % z běžných cen. Nadstandardní sleva v celkové výši 25 % z běžné ceny je určena pro čtenáře časopisu CAXMIX a bude přiznána pouze na základě vložení výše uvedeného kódu do objednávkového formuláře. Slevový kód se vkládá ve třetím kroku objednávky. Pro koupi knihy z e-shopu není nutná registrace. Sleva se vztahuje na objednávky uzavřené do 31. 12. 2010.)

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!