STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

3Dconnexion podporuje SolidWorks 2011

3D myši značky 3Dconnexion doprovázejí systém SolidWorks na pracovištích uživatelů i na odborných konferencích, není proto divu, že již krátce po představení nové verze SolidWorks 2011 firma 3Dconnexion přispěchala s její podporou.

Tato speciální polohovací zařízení naleznou uplatnění i v kombinaci s novými nástroji SolidWorksu, ať už při interaktivním prohlížení návrhů v modulech HVAC a Electronic Cooling, nebo při revizi správnosti zjednodušení 3D modelů funkcí Defeature.

Inteligentní 3D navigace, která automaticky sleduje zájmy konstruktéra a podle toho optimalizuje střed rotace při otáčení virtuálního modelu na obrazovce a unikátní joystick s tzv. šesti stupni volnosti, prokazatelně zvyšují pracovní efektivitu při práci v 3D CADu.

S novou verzí SolidWorks 2011 je kompatibilní celá produktová linie 3Dconnexion, tj. zařízení SpacePilot Pro, SpaceExplorer, SpaceNavigator i SpaceNavigator for Notebooks.

(Zdroj: 3Dconnexion)

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!