STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

TZ: Web Technodatu zvítězil v soutěži

V úterý 19. října 2010 byly na slavnostním večeru ve 27. patře nejvyšší budovy v České republice City Tower slavnostně vyhlášeny výsledky soutěže WebTop100, která hodnotí firemní webové prezentace. Zároveň proběhla odborná konference na téma Jak zlepšit web a internetový marketing.

V letošním ročníku hodnotila porota složená ze specialistů na internetový marketing a odborníků na jednotlivé segmenty podnikání více než 210 firemních prezentací, což je nejvíce v historii soutěže.

Ocenění si odnesly také vítězné firmy celkem 11 oborových žebříčků a dvou speciálních kategorií Microsite a Marketingový nástroj. Zvláštní ocenění pak porotci udělili za nejlépe zpracovaný web z hlediska marketingu, designu a přínosu pro uživatele.

Web společnosti Technodat, CAE-systémy se umístil na prvním místě v kategorii „Nejlepší web 2010 v kategorii IT“, následován internetovými prezentacemi společností Vema, Ignum, Hewlett-Packard a AVG Technologies CZ.

„Zdá se, že prezentace, které dříve v soutěži vyhrávaly, letos ztratily svou neohroženou pozici. Naopak dříve hůře hodnocené weby na sobě značně zapracovaly, což se promítlo také do výsledků,“ okomentoval výsledky Luboš Plotěný, ředitel konzultační agentury Dobrý web, která soutěž pořádá.

Pořádající společnost Internet Info založená v roce 1998 je jednou z největších mediálních společností českého internetového trhu s širokým portfoliem služeb. Je vydavatelem zpravodajských a zábavních serverů (například Lupa, Měšec, Podnikatel, Root, DigiZone, Slunečnice, Vitalia, Bomba).

(Zdroj: Technodat, CAE-systémy)

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!