STROJIRENSTVI.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

TZ: 3Dconnexion podporuje CoCreate a ArchiCAD 14

Řada polohovacích zařízení značky 3Dconnexion byla doplněna o softwarovou podporu nových verzí aplikací CoCreate Modeling 17.0 a CoCreate Modeling Personal Edition 3.0 (jedná se o 3D CAD pro strojírenství od společnosti PTC, verze Personal Edition je funkčně omezena a je k dispozici zdarma) a ArchiCAD 14 (široce rozšířený CAD systém pro architekty a stavební projektanty).

Uživatelé zmíněných programů tak získávají k dispozici velmi výkonné pomůcky pro pohyb v prostředí virtuálních modelů. Patentovaný senzorový systém „šesti stupňů volnosti“ a programovatelná tlačítka pomáhají soustředit se při práci v CAD systému na samotný design a ne už tolik na ovládání softwaru.

Rozšíření podpory se týká všech aktuálně nabízených typů polohovacích zařízení 3Dconnexion, tedy profesionálních modelů SpacePilot Pro a SpaceExplorer i standardních zařízení SpaceNavigator a SpaceNavigator for Notebooks.

(Zdroj: 3Dconnexion.com)

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!